Jak to funguje?

Na těchto stránkách najdete vždy jídelníček na aktuální a následující týden. Meníčka se budou podávat nebo budou připravena k vyzvednutí v krabičkách u nás v restauraci na Gorkého 45 od pondělí do pátku v čase 11:00-14:00.

Chcete-li mít jistotu, že na vás oběd zůstane, zaregistrujte se a objednejte si dopředu. Objednávka na následující týden musí být provedena vždy nejpozději do pátku aktuálního týdne.

Registrace

Zaregistrujte se, abyste měli skutečně jistotu, že pro vás bude jídlo vždy připravené a že neodejdete s prázdnou.

Objednávka

Vyberte si jídla na jednotlivé dny a objednejte si je. Není nutné si objednat na každý den. Můžete objednat i více porcí najednou.

Jídlo na stole

V den, na který máte objednáno, si k nám přijďte v klidu vychutnat výborný oběd. Otevřeno máme od pondělí do pátku v době 11:00-14:00. Chcete-li si vzít jídlo s sebou do krabičky, označte to prosím v objednávce.

Skupinový rozvoz

Máte zájem o naše mňamky, ale nehodí se vám odbíhat od práce? Domluvte se s dalšími kolegy či kamarády, a pokud vás bude alespoň 5, obědy vám přivezeme. V takovém případě nás prosím kontaktujte na info@kiwirawfood.cz. Rozvoz pro jednotlivce je zatím v přípravě.


Kiwi Raw Food Logo
© 2016 Kiwi Raw Food
×